جدیدترین اخبار

هنر تلاوت قرآن در سایت تنغیم، پایگاه جهانی قرآنیان

تواشیح زیبای یا حماتی گروه تسنیم ارومیه

 اختصاصی تنغیم / تواشیح زیبای "یاحماتی" اثر زیبایی است از گروه تسنیم ارومیه که در ادامه مطلب تقدیم خواهد شد . این تواشیح بسیار زیبا کاری است در مدح امام حسین(ع) که آهنگسازی و تنظیم آن را استاد سید کریم موسوی و حاج حامد ولیزاده بر عهده اند . ضمن آنکه استاد حامد مختاری نیز زحمت ضبط و میکس بر عهده داشته اند .

مطالعه بیشتر...

تواشیح گروه ملی آذربایجان شرقی

اختصاصی تنغیم / در این پست تواشیح زیبای گروه ملی استان آذربایجان شرقی را که در مسابقات بین المللی اجرا شده است را تقدیم دوستان عزیز خواهیم کرد . گفتنی است گروه تواشیح ملی تبریز یکی از گروههای حرفه ای و خوش خوان کشور است که از قاریان ممتاز شهر تبریز تشکیل شده است .

مطالعه بیشتر...

تواشیح گروه ملی استان خوزستان

اختصاصی تنغیم / با سلام و احترام . تواشیح زیبای گروه استان خوزستان که در مراسم افتتاحیه مسابقات بین المللی قرآن کریم اجرا شده است را می توانید در ادامه مطلب دریافت کنید .

مطالعه بیشتر...

دانلود تواشیح گروه ملی استان لرستان

اختصاصی تنغیم / در این بخش از مطالب سایت تنغیم ، تواشیح زیبای گروه ملی استان لرستان که در مسابقات بین المللی اجرا شده است را تقدیم خواهیم کرد. این فایل زیبا توسط دوست عزیز و قرآنی حاج حسن وثوقی برای سایت تنغیم ارسال شده است .

مطالعه بیشتر...

دانلود مناجات «ندای ایمان»

 دانلود تواشیحاین کار که متن آن در معاونت پژوهش و آموزش شورا با تلفیق آیه 193سوره مبارکه آل عمران، سه بیت شعر عرفانی از عمان سامانی (شاعر قرن سیزده) و چند فراز از صحیفه سجادیه تنظیم شده، ویژه پیش از اذان و افطار ماه مبارک رمضان تدارک گردید.
این مناجات با اجرای دلنشین استاد سعید طوسی به عنوان تک خوان و همراهی گروه سبحان اصفهان با آهنگ سازی آقای مجتبی مینوتن تولید شد. در رمضان المبارک سال گذشته، این قطعه زیبا از شبکه‌های مختلف صدا و سیما پخش گردید. این اثر نیز البته این بار توسط گروه‌های منتخب اصفهان (بشارت، فلق و سبحان) در مراسم دیدار قاریان با مقام معظم رهبری (رمضان المبارک 1389) اجرا شد. 

 

 

دانلود مناجات ندای ایمان

زیر مجموعه ها